Mağazacılık

Mağazacılık Çözümleri

Toptan ve Perakende Mağazacılık faaliyetleri yürüten işletmelerin ERP sistemleri ile tam entegre mağazacılık yazılımı çözümü helio ile mümkün oldu.

Büyük mağazacılık (Hipermarket), Süpermarket, İndirim Mağazacılığı (Hard/Soft Discount), Toptan Satış (Cash&Carry), AVM/Cadde Mağazacılığı, İhtisas mağazacılığı gibi tüm mağazacılık türlerinin ihtiyaçları farklılık içerir. Ancak tüm işletmelerin ortak ihtiyacı gibi temel ihtiyaç konusu “Kuruma ait kaynakların yönetilmesidir.” Yani Kurumsal kaynak planlaması-ERP sistemi ve bu sistemin doğru kullanımıdır.

Ancak kurumsal kaynak planlaması yazılımları iş yapma yöntemlerinizin tamamını karşılar durumda değiller. İşte tam bu noktada helio mağazacılık çözümleri devreye girmektedir. Mevcut ERP sisteminizin yeteneklerine haiz ve katma değerli özellikleri ile entegre edilmesi sayesinde mağazacılık faaliyetleriniz çözüme kavuşur.

Mağazaların yönetimi mağazacılık faaliyetlerinin başarısını ortaya koyar. Eğer mağazanızı yönetmekte güçlük çekiyor yada gereğinden fazla efor sarfediyorsanız henüz helio mağazacılık çözümleri ile tanışmadınız demektir. Mevcut çözümlerin yeteneklerinden çok daha fazlasını istiyorsanız helio ile tanışma zamanı geldi demektir.

Birden fazla şirket, birden fazla bölge, birden fazla mağazanın tek bir sistem stratejisi ile birden fazla merkezden yönetilebilmesini sağlayan Organizasyon Şeması tekniğimiz, birden fazla sunucularda toplanan verilerin hiyerarşik düzen içerisinde ilgili sunuculara otomatik ve online taşınmasını sağlayan agent teknolojimiz, kullanıcı arayüzlerinde, seçim ekranlarında daha önce hiç tecrübe etmediğiniz yeteneklere sahip olabilirsiniz. Sadece hayal edin…