E-Fatura

E-Fatura

Elektronik Fatura sistemlerinde yaşanan aksaklıkları ve muhasebe birimlerine getirdiği iş yükü işletmelere maliyetler ve hantallıklar getirdiğini fark edince biz bir çözüm geliştirdik.

Tedarikçilerimizden gelen faturalar doğru ürünle karşılansa bile birimler tutmuyor (Koli/adet vs), tutarlar ve indirimler doğru şekilde oluşmuyor yada fatura vadeleri yerli yerine oturmuyor. Tabii birde biz fatura kesince müşterimizin sisteminin bunu doğru şekilde kabul edebileceğini garanti edemiyoruz.

Elektronik Fatura için geliştirdiğimiz çözümümüz mevcut kurumsal kaynak planlaması yazılımınızı değiştirmeden e-fatura sorunlarınıza çare oluyor.

E-Fatura için cari bazında kurallar oluşturmanıza imkan sağlıyor. Bu kurallar sayesinde cari bazlı olarak e-fatura içeriklerini eşleştirebiliyorsunuz. E-Fatura XML dosyasındaki alanların karşılığını kendi yazılımınızın karşılayabileceği alanlar ile eşleştiriyorsunuz. Böylelikle her e-fatura için fatura kaydınızı düzeltmeye çalışmak için zaman harcamıyorsunuz. Tabii bununla birlikte sipariş/irsaliye karşılaştırma kurallarını da siz belirliyorsunuz.

E-fatura şablonu oluşturma ve bunu şubeniz bazında farklılaştırmak ta mümkün. Ayrıca e-fatura uygulamalarımızda imkan dahilinde her özel entegratör sistemi ile haberleşiyoruz.

Siz de E-Faturanın zahmetinden kurtulup doğru uygulandığında ki  faydalarından yararlanmak istemez misiniz?