Hakkımızda

Kurumsal/Hakkımızda
helio

 

2014 Yılında Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgeleri bünyesindeki ofisinde “Yazılım Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme” faaliyeti ile ticari hayata adım atan “helio” kısa sürede üstün özellikli projeler üretmiştir.

 

Perakende, Üretim, Satış Sonrası Hizmetler gibi çözümlerini Masaüstü, Web ve Mobil (Android/iOS) platformlarda gerçekleştirmiştir. Genç ve Yetenekli mühendislerden ve mühendis adaylarından oluşan ekibi ile günümüzün en yeni teknolojileri ve platformları ile proje üretmektedir.

 

Yazılım geliştirme stratejisini “Güvenlik ve Performans Temelli Kurumsal İş Çözümleri” olarak belirleyen helio servis odaklı ürettiği projelerde kendi geliştirdiği organizasyon hiyerarşisi, alfabe desteği ve ölçeklenebilir mimarisini kullanmaktadır.

 

Yeni nesil ödeme kaydedici cihaz entegrasyonları, Perakende ve Toptan mağazacılık çözümleri, Üretim planlama ve saha operasyonları, Kiosk ve Dokunmatik panel uygulamaları, Kurumsal Kaynak Planlaması uyarlamaları ve entegrasyonları ile her büyüklükteki organizasyonların iş süreçlerini ve kaynaklarını bütünleştirmektedir. Bu tecrübelerinden de anlaşılacağı üzere helio çok farklı alanlarda/sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere çözümler geliştirmektedir.

 

Heyecan duyduğumuz her projede mevcut ürün ve çözümlerimizin yanısıra ihtiyaçlarınıza özel çözümler geliştirmekten onur duyuyoruz…

 

Helio Yazılım